Doświadczony technolog - Przemysłowe i komunalne oczyszczalnie ścieków

MEKOR – wykonujemy opracowania pomocnicze

OPERATY WODNOPRAWNE, KARTY INFORMACYJNE, RAPORTY

Operat Wodnoprawny

Zajmujemy się nie tylko tworzeniem koncepcji i realizacją różnego rodzaju projektów oczyszczalni, ale również dokumentacją techniczną, także opracowywaniem dokumentów obejmujących wszelkie zagadnienia prawne gospodarki wodno-ściekowej.

Oferujemy Państwu wykonanie szeregu opracowań związanych z gospodarką wodno-ściekową, do których należą m.in.:

  • Operaty wodnoprawne na pobór wód, odprowadzanie ścieków oczyszczonych do odbiornika i podczyszczonych do systemu kanalizacji sanitarnej. W ramach tej usługi wchodzi również pozyskanie samej decyzji pozwolenia wodnoprawnego oraz analiza technologiczna instalacji pod kątem możliwości zwiększenia jej przepustowości poparta odpowiednimi obliczeniami technologicznymi.
  • Karty informacyjne oraz raporty oddziaływania na środowisko na potrzeby pozyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zgody na realizację przedsięwzięcia.
  • Opracowania dotyczące zmiany wielkości lub likwidacji aglomeracji.

Prosimy o przesłanie indywidualnego zapytania w przypadku wykonania innych opracowań.

Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące opracowań pomocniczych.

 

Jeżeli szukają Państwo technologa...

Proszę o szkicowe sformułowanie pytania lub informację z prośbą o kontakt zwrotny. Któryś z moich asystentów skontaktuje się z Państwem celem ustalenia warunków i możliwości konsultacji technologicznej.

Odpowiemy na każde zgłoszenie i zapytanie.
Najszybciej jak to tylko będzie możliwe.
Prosimy o oczekiwanie.

mgr inż. Rafał Jankowski

12 lat doświadczenia w usługach inżynierii sanitarnej dla przemysłowych i komunalnych oczyszczalni ścieków. Wraz z zespołem asystentów i współpracowników zajmuje się projektowaniem, obsługą i doradztwem w zakresie gospodarki ściekowej.

Firmę MEKOR, na którą składa się biuro technologiczne oraz dział realizacji inwestycji, prowadzi od 12 lat z zespołem zaufanych, doświadczonych oraz wykwalifikowanych współpracowników a także asystentów. Zdobywał doświadczenie w swojej specjalizacji zawodowej ściśle z zakresu projektowania, wdrażania i nadzorowania wielu zaawansowanych i prostych projektów przemysłowych i komunalnych oczyszczalni ścieków.